Restbet Girilmiyor Site Kapatıldı mı?

7 Ekim 2019 0 Yazar: admin

Restbet Girilmiyor Site Kapatıldı mı?

Restbet girilmiyor site kapatıldı mı sorusu sitenin BTK tarafından getirilen erişim engeli sonrasında kimi zaman sorulmaktadır.

Yeni Adres İçin Tıkla!

Restbet Girilmiyor Site Kapatıldı mı?

Bu soruya site yönetimi hayır olarak cevap vermekte ve yeni sitenin adresine kolayca ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yeni siteye sorun yaşamadan girebilmeniz için burada butonlar bulunmaktadır. Butonların linkleri sitenin adresi değiştiğinde beş dakika içinde güncellenmekte ve bu şekilde siteye girişlerin sorunsuz olarak sitemizden yapılması sağlanmaktadır. Eski sitenin kapatılmasının ardından yeni site yaklaşık 30 dakikada yani çok kısa bir sürede açılmakta ama bunun arama motorlarında görünmesi için iki gün gibi bir süre gerekebilmektedir. Bu durumda ise siteye kolayca girişler buradan yapılmaktadır.

Restbet Güncel Adres

Restbet girilmiyor site kapatıldı mı sitenin üyeleri tarafından sorulan sorular arasında yer alırken bunun nedeni ülkemizde sitenin kaçak olarak kabul edilmesi ve kapatılmasıdır. Oysa sitenin uluslararası geçerli Curacao Lisansı bulunmaktadır. Bu lisans ile pek çok ülkede aynı adres üzerinden hizmetini kesintisiz olarak devam ettiren site ülkemizde bu şansı bulamamaktadır. Burada ki müşterilerinin kapatılma sorunu nedeniyle mağdur olmaması içinde adres güncellemesi yapmaktadır. Sitenin güncel adresinden girişler de sorun yaşanmadan yapılmaktadır. Sitenin domain adresini değiştirerek yaptığı adres güncellemesi sonrasında siteye müşterileri aynı şekilde girebilmekte ve aynı şekilde de kullanmaya devam etmektedirler. Sitenin güncel hesap bilgilerini alarak yatırımlarını yapmakta ve kazançlarını da sorun yaşamadan çekmektedirler.

Restbet Mobil Giriş

Restbet girilmiyor site kapatıldı mı diyen kişiler sadece masa üstü versiyonu kullanan üyeleri değil bir de mobil kullanıcılar olmaktadır. Kullanımı kolay olan mobil uygulaması ile istediği her an kazanmaya alışan müşterileri eski adres kapandığında yeni adresi öğrenmek istediklerinde en doğru bilgiyi sitemizde bulmaktadırlar. Burada sitenin son adres bilgisinin olmasının yanında ayrıca butonlarda bulunmakta ve butonlara basan kişiler güncel adresi ile sitenin mobil uygulamasına kolayca girebilmektedirler. Sektörün en güvenilir ve en çok kazandıran sitesi olan restbet e henüz üye olmadıysanız burada ki butonlara basarak üye olabilir ve cazip oranlı bonusları ile kazançlarınızı sitede bulunan bahis ve oyunlar ile katlayabilirsiniz.